Hakkımızda

İnşaat gıda hayvancılık ve yayın alanında faaliyet gösteren şirketimiz 2010 yılında faaliyete geçmiştir.

Adananın Sarıçam ilçesinde rakım olarak Adana merkezinde en yüksek yerde orman göl ve Adana merkezine hâkim tepede bulunan Çarkıpare hekim köy bulvarında belediyenin imar sorunlarını çözmesi ile birlikte inşaat faaliyetlerine hız vermiştir.

İki üniversite ve Stadyumun lokasyonu dikkate alındığında modern bir metropolün merkezinde konumlanan projelerimizde, aynı zamanda bol oksijen ve orman-göl manzarası ile bütünleşen yayla-dağ evi sükunetini harmanlayan bir kompleks hedeflenmiştir.

Firmamızın hedefi; ilçemiz modern silüetine bürünürken, aynı zamandan yatırımcısının yüzünü güldüren kıymetli konutlar üretmek ve yaşamak için en ideal formatlarda huzurlu ve sağlıklı bir yuvaya kavuşmaları için müşterilerine en ekonomik imkânları sunabilmektir.

Bu doğrultuda size herhangi bir betonarme ev tesliminden daha ziyade günümüz şartlarının en modern yaşam alanlarını takdim edebilmek için İlimizin önde gelen Mimar ve tedarikçileriyle çalışıyoruz.

1+1, 2+1, 3+1 konutlar üretmek üzere halen 5 ayrı proje üzerinde çalışmamız devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründe kar oranlarının makul seviyede tutulduğunda insanımızın yastık altı birikimlerini ticari dolaşıma kazandırmak suretiyle ülkemizin üretim gücünün artacağına,  istihdam ve refah seviyesinin yükseleceğine inanıyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin uzun vadeli banka taksitleri ödemek zorunda kalmadan ev sahibi olmalarını aynı zamanda hızlı kar getiren bir yatırım yapmalarını sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Konutlarımızı klasik müteahhit anlayışının üzerinde bir bakış açısıyla kendi yuvamızı inşa eder gibi özenle üretirken aynı zamanda kullanacağımız malzemenin de içimize sinmeyenini kabul etmiyoruz.

Müşterilerimize paralarının tam karşılığını sunmak ve zamanında teslimat yapmak için olağanüstü gayretle çalışıyoruz.

Konut üretmek zor değildir ama insanların yüzünü güldürecek bir yatırım aracı olduğu düşünüldüğünde, ilçemizin en gözde parselleri üzerinde yükselecek konutların işçilik ve malzeme açısından kalite gözetilerek üretilmesi ve tam vaktinde teslim edilmesi herkesin başaramayacağı bir prensiptir.

 İlk Günkü Heyecanımız İle Çalışıyoruz

Hüseyin Bayrak İnşaat Adana’da kurulmuş ve Kurulduğu günden beri dönemin ihtiyaçlarına uygun konut projeleri, peyzaj düzenlemeleri, alt yapı, onarım, restorasyon ve güçlendirme alanlarında faaliyet göstermiştir.

Sizin İçin Sürekli Çalışıyoruz

Adana içinde göstermiş olduğumuz faaliyet ve hizmetlerimizi yürütürken müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve sektörümüzdeki her türlü imalat ihtiyacına cevap verebilmek üzere değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekte ve hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktayız…

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü;

Projelerimizin tamamında altyapı sorunu giderilmiştir.

Toplu taşıma duraklarına yakın.

2 Üniversiteye 3’er dakikalık mesafede.

Tüm projelerimiz Sarıçam’ın en güzel yerlerinde.

Orman ve göl manzaralarına sahip.

Adliye binalarına 5 dakika mesafede.

Adana Şehir Hastanesine 5 dakika mesafede.

X Bize Ulaşın X